Řada Dermatherm pro péči o vysoce citlivou pleť je ideální volbou pro všechny, které trápí rosaceaatopický ekzémakné, lupénka anebo trpí častým podrážděním pleti i z jiných důvodů, např. důsledkem použití přípravků obsahující konzervanty nebo esenciální oleje. Pomůže také osobám s častými alergickými reakcemi na některou z problematických složek obsažených v běžně dostupné kosmetice.

POMOC S RŮŽOVKOU NA OBLIČEJI, LUPÉNKOU A ZAČERVENÁNÍM PLETI 
Červená řada Dermatherm může pomoci výrazně zmírnit vaše problémy s velmi citlivou pletí. Ať už hledáte vhodný hydratační krém na růžovku, potýkáte se s psoriázou nebo vás trápí časté zarudnutí pleti po použití nevhodné kosmetiky, tato sada produktů vám usnadní kompletní péči o silně problematickou pleť.
Čím se může řada Dermatherm pro vysoce citlivou pleť pyšnit, je její mimořádné složení spolu s unikátním způsobem výroby. Všechny přípravky obsahují velké množství termální vody z francouzské oblasti Cévennes. Tato voda obsahuje obrovské množství magnézia, vápníku a především síry - složek s prokazatelnými blahodárnými účinky při obnově a regeneraci pleti.