1. Je první značkou ve světě dermatologické kosmetiky, která je certifikována jakoorganická (BIO) kosmetika bez konzervantů.
  2. Všechny produkty obsahují termální vodu z francouzské oblasti Cévennes, v níž je vysoce zastoupena síra, vápník a hořčík – minerály mající blahodárné účinky v regeneraci pleti a jsou hojně využívány i v mnoha kůrách při léčbě kožních onemocnění.
  3. Produkty jsou hypoalergenní. Díky dokonale čistému složení jsou přípravky vhodné k detoxikační péči o pleť poškozenou standardní kosmetikou, pleť trpící podrážděním anebo častými alergickými reakcemi.
  4. Najde uplatnění v základní péči o pleť (čištění a hydratace) i při probíhající léčbě těžších případů kožních onemocnění, jako je např. lupénka nebo rosacea.
  5. Produkty jsou baleny ve vzduchotěsných obalech s antimikrobiálním ochranným krytem, který zajišťuje dlouhou životnost produktu a zamezuje jakékoliv kontaminaci obsahu.
  6. Všechny přípravky jsou podrobeny několika nezávislými dermatologickými testy pro zajištění kvality a bezpečí pro spotřebitele s problematickou pletí.
  7. Veškeré produkty biokosmetiky Dermatherm získaly certifikaci nezávislé organizace COSMOS ORGANIC. Musí tak mimo jiné splňovat přísná omezení na používání rizikových přísad, použít při výrobě nadpoloviční část složek z ekologického zemědělství a také je kladen velký důraz na úspornost a šetrnost výroby s následnou recyklací obalových materiálů.
  8. Mimořádná kvalita produktů. Recenze uživatelů mohou být falešné, ale známky, které kosmetice uděluje nezávislá organizace INCI Beauty, se zfalšovat nedají. Díky aplikaci, která hodnotí každou ze složek výrobku z hlediska bezpečnosti a možných rizik pro pleť, můžete porovnat produkty téměř všech známých značek. Z 20 možných bodů získal Dermatherm nejnižší známku 18,3 a několik produktů se naopak může pochlubit plným počtem.
Žádná položka