Jsme hrdí na to, že jako výhradní dodavatel pro ČR můžeme nabízet produkty vyrobené ve Francii, konkrétněji v Lussanu, ve vesnici v Gardu (Occitanie), kde se nachází Gravierova laboratoř. Lussan, francouzský kanton bývá často označovaný jako „nejkrásnější vesnice Francie“. Je obdařen výjimečnou krajinou a přírodní zemědělskou půdou.

Nejen proto se výrobce přírodní biokosmetiky Dermatherm rozhodl spolupracovat s výrobci v daném regionu. Za pomoci místních farmářů je zajištěn pečlivý výběr surovin z ekologického sektoru. Suroviny, které se přímo nevyrábějí ve Francii se dovážejí, avšak podléhají přísným předpisům a jsou kontrolovány tak, aby byla zajištěna jejich kvalita.

Tyto závazky potvrzují ideální vizi ORGANICKÉ KOSMETIKY, která umožňuje vyvíjet produkty bez konzervačních látek, barviv nebo syntetických vonných látek a zároveň nabízet složení testovaná pod farmaceutickou kontrolou.

Dermatherm nabízí dermokosmetická ošetření obličeje 100% přírodního původu a bez konzervantů s vysokou účinností, extrémní čistotou a smyslností, aby uspokojila požadavky každého. Díky více než 45 letům botanických zkušeností vybírá Dermatherm ty nejlepší přísady, které reagují na různé kožní problémy.

Žádná položka