Kosmetika na smíšenou a mastnou pleť
Řada Dermatherm na smíšenou a mastnou pleť se pyšní mimořádně kvalitním složením a zároveň je k pokožce maximálně šetrná. Nejlepší přípravky na smíšenou a mastnou pleť musí splňovat několik podmínek. Kromě kvalitního složení musí obsahovat co nejméně konzervantů, aktivní složky zabraňující nadměrné produkci kožního mazu a také přísady, které účinně stáhnou póry a zabrání tak tvorbě černých teček na obličeji.
Zelená řada Dermatherm všechny tyto podmínky splňuje. Termální voda z francouzské oblasti Cévennes, vysoký podíl extraktu z meduňky a zinku zajistí bezproblémovou péči o smíšenou nebo nadměrně mastnou pleti.

Čištění mastné pleti a jak se zbavit černých teček na nose
Co na černé tečky a jak na čištění pórů? Zvětšené, ucpané a hluboce zanesené póry trápí mnoho lidí. Některé druhy olejů (např. kokosový nebo lněný) používané v kosmetice totiž vyloženě póry ucpávají. Tyto nežádoucí přísady však v řadě Dermatherm pro smíšenou a mastnou pleť nenajdete.
Díky aplikaci INCI Beauty (odkaz pro Android, odkaz pro IOS), ve které lze ověřit složení kosmetických produktů, se sami přesvědčíte o mimořádné kvalitě.
Nezávislé hodnocení složení výrobků ostatně hovoří za vše: