Francouzská biokosmetika Dermatherm nabízí tu nejlepší možnou péči pro různé typy pleti: suchou, smíšenou mastnou a vysoce citlivou pokožku. Kosmetické sady pro růžné formy problematické pleti spojují to nejlepší ze dvou světů: dermokosmetiku s vynikající snášenlivostí i tou nejcitlivější pletí a certifikovanou organickou botaniku.

Všechny produkty se pyšní dokonale čistým složením bez jediného gramu chemie. Veškeré přísady použité při výrobě jsou ošetřeny technologií UHT: vysokoteplotním ohřevem, který zajistí dlouhou životnost a přípravky se tak díky tomu obejdou bez jakýchkoliv konzervantů, které často způsobují podráždění pleti.

Obsah všech produktů pochází z výhradně přírodních složek, navíc přibližně polovina použitých surovin má původ v ekologicky kontrolovaném zemědělství. O vynikající kvalitě produktů svědčí i získané známky nezávislé organizace INCI Beauty, nezávislého sdružení, které hodnotí každou z použitých přísad v kosmetickém produktu z hlediska bezpečnosti a potenciálních rizik podráždění pleti.